Pielęgniarki-2000EUR ok. Monachium,Mieszkanie , 24dni Urlop

KONTAKT

Otwock - Dodane przez rekrutacja13 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pielęgniarki-2000EUR ok. Monachium,Mieszkanie , 24dni Urlop

Opis oferty pracy:
Poszukujemy Pielęgniarek (różne specjalizacje) - Praca w Niemczech
wymagany język niemiecki na poziomie min. B1 - B2
Miejsce pracy: Ulm / Badenia Wirtembergia
Opis stanowiska: Praca Pielęgniarki w systemie 15 dni pracy , 15 dni wolnego przy założeniu 12 godzinnych dyżurów.

Firma TwojaOpieka24, zajmująca się pośrednictwem pracy na terenie Niemiec, poszukuje dla swojego klienta w Niemczech Pielęgniarek z różnymi specjalizacjami .

Wymagania:
doświadczenie zawodowe
wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie B2,
wykształcenie w zawodzie pielęgniarki potwierdzone dyplomem

Oferujemy:
bardzo dobre zarobki,
stabilne wynagrodzenie na niemieckich warunkach
niemiecka umowa o pracę
możliwość kwaterunku służbowego
możliwość dalszego kształcenia językowego i zawodowego
dodatki socjalne.

JEŚLI ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA wyślij swoje CV i skany dokumentów na maila poprzez formularz www
lub skontaktuj się z nami
telefonicznie: 71 780 61 34
Uwaga szukamy pielęgniarek w całej Polsce. Jeżeli nie znasz języka a Twoje koleżanki go znają , poleć je nam.

Poszukujemy również Lekarzy zainteresowanych pracą w Niemczech
Znasz kogoś z branży kto chce pracować w Niemczech , przekaż mu kontakt od nas .

Mapa OtwockProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pielęgniarki-2000EUR ok. Monachium,Mieszkanie , 24dni Urlop

Polecane, ciekawe strony z Otwocka. Prowadzisz serwis o Otwocku lub zwiazany z Otwock - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miata Otwock !Zobacz stronę Otwockie szlaki turystyczne !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Otwocka i Powiatu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Otwock City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Otwocka: Piaseczno ogłoszenia - Warszawa darmowe ogłoszenia - Wołomin ogłoszenia bezpłatne - Legionowo ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję